• Pančevački PK Dinamo osvojio 13 medalja u Banja Luci

U Banja Luci je od 29. do 30. aprila u organizaciji Akademskog plivačkog kluba „22. April“, održan  XIV međunarodni plivački miting „22. april“. Na ovom takmičenju, učestvovalo je 385 plivača iz 29 klubova.

Za PK Dinamo nastupili su: Bokun Sara i Aleksa, Čiča Nina, Divljak Danica, Konstantinov Danica, Mitić Ognjen, Pantić Magdalena, Samardžija Vuk, Simon Sara i Šdiku Lena. Od njih desetoro, čak njih sedmoro osvojilo je ukupno 13 medalja, od kojih su dve zlatne, sedam srebrnih i četiri bronzane.

Bokun Sara – 200m leđno II mesto;

Čiča Nina – 50m i 100m prsno II mesto, 200m prsno III mesto;

Divljak Danica – 400m mešovito I mesto, 200m delfin II mesto;

Konstantinov Danica -100m leđno II mesto;

Mitić Ognjen – 200m delfin II mesto, 100m delfin III mesto;

Samarđžija Vuk – 200m delfin I mesto, 100m delfin II mesto, 200m mešovito III mesto;

Šdiku Lena – 100m prsno III mesto.

Na ovom takmičenju učestvovala je i Anja Crevar, koja je osvojila tri zlatne medalje i to u disciplinama 100m leđno i 400m kraul i mešovito.