• PANČEVO: Dinamo bolji i od Crvenke

Rukometaši Dinama nastavili su svoj niz bez poraza. U Hali sportova na Strelištu večeras su bili bolji od ekipe Crvenke u utakmici trećeg kola Arkus lige grupe A.

Iako su posle prvog poluvremena domaći rukometaši gubili sa 18:17, dobrom igrom u drugom poluvremenu nadoknadili su zaostatak i došli do druge pobede. Semafor je na kraju pokazivao 32:29 za Dinamo.

Najbolji strelci kod domaće ekipe bili su Bunjevčević i Golubović sa po sedam, te Mladen Šotić sa šest postignutih golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Dragiša Račić koji je postigao deset pogodaka.

Dinamo se sa pet bodova nalazi na trećem mestu tabele Arkus lige grupe A iza Dubočice i Vovodine.

U sledećem kolu Dinamo će dočekati beogradski Partizan.

Rukometaši Dinama nastavili su svoj niz bez poraza. U Hali sportova na Strelištu večeras su bili bolji od ekipe Crvenke.