• PANČEVO: Novi poraz rukometaša

U 8. kolu plej ofa ARKUS lige rukometaši Dinama izgubili su na svom terenu od Vojvodine iz Novog Sada sa 29:25, poluvreme 15:9.

Novosađani su bili favoriti na ovom meču, jer su lideri na tabeli bez izgubljenog boda, ali ipak očekivao se malo jači otpor domaćih rukometaša. Vojvodina je tokom čitavom meča imala sigurno vođstvo,a najveća razlika bila je u 45. minutu kada je bilo 24-15 za gostujuće rukometaše.
    Najefikasniji na utakmici bio je bivši rukometaš Dinama Mladen Šotić sa 10 golova, doke je kod domaćina najviše pogodaka dao Miloš Kostadinović – 5.

Posle ovog kola Pančevci su i dalje na 6. mestu sa svega 4 osvojena boda.