• PANČEVO: Prva pobeda rukometaša Dinama u plej-ofu

U drugom kolu plej ofa ARKUS super lige rukometaši Dinama na svom terenu pobedili su Radnički iz Kragujevca sa 38-30, poluvreme 23-16.

Došli su gosti u Pančevo sa mnogo optimizma i nagoveštavali su pre meča da stižu po bodove, ali njihove želje su se raspršile već u prvom poluvremenu. Dinamo je do 15. minuta imao konstantnu prednost od dva gola, a onda su gostujući igrači počeli sve češće da greše u napadu što su Pančevci u brzim kontranapadima kažnjavali i iz minuta u minut povećavali prednost, da bi na odmor otišli sa ubedljivih 23-16.

U nastavku meča Dinamo je znalački održavao ovu razliku i rutinski je stigao do prve pobede u plej-ofu.

Najefikasniji na utakmici je bio Milan Golubović, koji je postigao osam golova.