• PANČEVO: Rukometaši posustaju

U derbiju 10.kola ARKUS lige rukometaši Dinama izgubili su na svom terenu od Metaloplastike iz Šapca sa 34-30 (20-17).

Domaći rukometaši imali su vođstvo samo u prva tri minuta, nakon toga gosti prave seriju od 5-1 i stiču prednost od 3 gola koju nisu ispuštali do kraja prvog poluvremena.

U nastavku meča Dinamo je u 35. minutu prišao na 20-22, ali Metaloplastika za tri minuta postiže tri, a ne prima nijedan gol i opet stiče veliku prednost koju su znalački čuvali do kraja utakmice.

Najefikasniji na utakmici sa 11 golova bio je Danilo Radović iz Dinama.

Posle ovog meča Metaloplastika je preuzela drugo mesto na tabeli od pančevačke ekipe od koje sad ima dva boda više.