• PANČEVO: Rukometaši uspešni protiv Rudara

U 4.kolu plej ofa rukometaši Dinama pobedili su na svom terenu ekipu Rudara sa 33:31, poluvreme 19-15.

Od samog početka utakmice domaći rukometaši su diktirali tempo meča i imali su prednost od 3 do 5 golova,

U drugom poluvremenu gosti pokušavaju da peokrenu rezultat i u 43.minutu stižu do izjednačenja ( 23-23), međutim nisu imali snage da do kraja naprave i iznaenađenje i Pančevci bez većih problema stižu do novih bodova  i sada imaju skor od dve pobede i dva poraza i nalaze se na 4. mestu. N

ajefikasniji na utakmici bili su Miloš Kostadinović sa 10 i Milan Golubović sa 7 pogodaka.

U sledećem kolu Dinamo će gostovati neugodnoj Metaloplastici u Šapcu.