• PANČEVO: Serija koja traje

Košarkaši Tamiša ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobedu, možda i najvredniju u ovom prvenstvu.

U 26. kolu Košarkške lige Srbije u Novom Sadu savladali su Vojvodinu sa 93-90 i to posle produžetka. U regularnom toku bilo je 78-78, po četvrtinama 28-19, 17-20, 17-21, 16-18. Posle prve četvrtine malo ko je očekivao da će gosti odneti bodove protiv favorita, ali izabranici Bojana Jovičića nisu se predavali i postepeno su smanjivali prednost domaćina, da bi do kraja stigli do nerešenog rezultata, a u produžetku i do velike pobede.

Najefikasnji na meču bio je Mihajlo Todorović sa 28 koševa. Sa nova dva boda Pančevci su pobegli sa dna tabele i sad se nalaze na 10.mestu sa skorom od 11 pobeda i 15 poraza, dok je Vojvodina ostala na 3. mestu.