• PANČEVO: Vredna pobeda Železničara

U 20. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Železničara na sportskom centru „Mladost” pobedili su Borac iz Čačka sa 1-0.

Gol vredan tri boda postigao je kapiten Danilo Kovačević u 26.minutu iz penala. Železničar je sasvim zasluženo stigao do druge uzastopne pobede, jer je od početka bio mnogo agresivniji i bolji rival na terenu.Pobeda je mogla biti u ubedljivija da su svoje velike šanse u drugom poluvremenu iskoristili Kovačević, Plavšić i Jovanović. Čačani nisu kaznili domaće fudbalere za promašaje i samo su iz prekida igre uspevali da zaprete golmanu „Želje”.

U sledećem kolu Železničar igra u Zemunu protiv istoimene ekipe sa željom da  nastavi pobedonosoni niz koji bi doprineo Pančevcima da uplove u mirniju luku, jer se još uvek nalaze u zoni ispadanja iz lige iz koje će se na kraju prvenstva u niži rang preseliti čak 8 ekipa.