• PANČEVO: Želja igrao nerešeno na Sportskom centru

Fudbaleri pančevačkog Železničara odigrali su nerešeno u drugom kolu Prve lige Srbije. U utakmici koju su odigrali danas na Sportskom centru Mladost protiv OFK Žarkova bilo je 2:2.

Železničar je poveo u 15. minutu golom Miloša Savanovića. U 63. minutu prednost je duplirao Nikola Mitrović.  Žarkovo je do prvog gola i nade došlo u 77. minutu, a gol je postigao Aleksandar Stevanović, da bi dva minuta pre isteka regularnog toka Nikola Dišić postavio konačnih 2:2.

Trenutno se pančevački klub nalazi na 12 mestu tabele i ima jedan bod iz dve utakmice. Ostale uatakmice Prve lige igraju se u subotu i nedelju.

U 3. kolu Železničar će gostovati čačanskom Borcu 1926.