• PANČEVO: Žetva medalja džudista Dinama na turniru u Zrenjaninu

Džudisti DžK Dinamo iz Pančeva osvojili su 14 medalja i pehar za najuspešnjiju ekipu mlađih pionira na 38. Međunarodnom džudo turniru „8. mart“ koji je održan u Zrenjaninu. U ukupnom plasmanu Dinamo je zauzeo drugo mesto sa samo bodom manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Medalje su osvojili:

U10

• Zlatna: Krstić Irina (+43 kg)
    • Srebrne:  Radivojević Pavle (-25 kg), Božić Miloš (-46 kg)
    • Bronzana: Stanković Lenka (-31 kg)

U12

• Zlatne: Dolinga Nikola (-30 kg), Radanov Nikola (-34 kg)
    • Srebrne:  Mitić Nikola (-42 kg), Sekulović Milena (+56 kg)
    • Bronzane:  Đurišić Uroš (-55 kg), Strigić Natalija (+56 kg), Strigić Golub (-60 kg)

U14

• Zlatne: Đurović Aleksa (-50 kg), Sekulović Milica (-48 kg)
    • Srebrna:  Mirković Nikola (-38 kg)

Na turniru je nastupalo 566 takmičara (407 M, 159 Ž) iz 55 klubova iz BiH, Bugarske, Malte, Rumunije, Slovenije i Srbije, a DžK „Dinamo“ predstavljalo je 24 takmičara.

Džudisti DžK Dinamo iz Pančeva osvojili su 14 medalja i pehar za najuspešnjiju ekipu mlađih pionira na 38. Međunarodnom džudo turniru „8. mart“ koji je održan u Zrenjaninu. U ukupnom plasmanu Dinamo je zauzeo drugo mesto sa samo bodom manje od prvoplasirane Crvene zvezde.