• Pet medalja za plivače pančevačkog Dinama na mitingu „Ante Lambaša“

Plivačice i plivači pančevačkogDinama  osvojili su pet medalja na 27. Memorijalnom mitingu „Ante Lambaša“ koji je održan 7. i 8. marta na bazenz SC “25.Maj – Milan Gale Muškatirović” u Beogradu.

Najuspešnija je bila Olga Gavrilović koja je osvojila dve bronzane medalje u disciplinama 50 i 100 m prsno. Srna Milutinović je osvojila zlato na 400 m slobodnim stilom.

Lazar Stančul i Mihajlo Mandarić osvojili su srebrne medalje. Lazar u disciplini 50 m kraul, a Mihajlo u disciplini 50 m prsno.

Ante Lambaša, bio je utemeljivač jugoslovenskog plivanja i vaterpola, jedan od osnivača vaterpolo kluba “Partizan”.

Plivačice i plivači pančevačkogDinama  osvojili su pet medalja na 27. Memorijalnom mitingu „Ante Lambaša“ koji je održan 7. i 8. marta na bazenz SC “25.Maj – Milan Gale Muškatirović” u Beogradu.