• Plivači „Dinama“ osvojili 37 medalja na Međunarodnom plivačkom mitingu

Na Međunarodnom plivačkom mitingu „Kup Pančevo 2019“, koji je po 23. put održan u našem gradu, takmičari PK „Dinamo“ osvojili su 37 medalja. Osim pančevačkog „Dinama“, takmičilo se 29 klubova iz Srbije i gosti iz Rumunije, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

„Kup Pančevo 2019“ otvoren je štafetom 8×50 metara prsno, a ekipa „Dinama“ u sastavu Belić Katarina, Husarik Dagmar, Nadj Andrea, Poljak Mia, Ćirković Martin, Ranković Petar, Stojšić Ognjen i Šondić Strahinja, osvojila je prvo mesto.

Osvajači medalja iz redova pančevačkog kluba u ženskoj i muškoj konkurenciji su: