• PLIVANJE: PK Dinamo imalo uspešan vikend

U Beogradu je od 25. do 26.  februara, u organizaciji plivačkog kluba „Barakuda“ iz Beograda, održano medjunarodno takmičenje „Ante Lambaša“. Na ovom takmičenju učestvovalo je 612 takmičara iz 46 klubova: iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Srbije.

Naš klub predstavljalo je 22 plivača, a njih troje osvojilo je medalje.

Danica Divljak osvojila je prvo mesto u disciplini 100m delfin, a u disciplinama 200m mešovito i 200m delfin dve bronzane medalje.

Lena Šdiku osvojila je dve bronzane medalje u disciplinama 100m prsno i 400m kraul.

Vuk Samardžija je osvojio dve bronzane medalje u disciplinama 50m delfin i 100m delfin.

Drugog dana takmičenja, održano je i masters prvenstvo. Naš plivač Vladimir Blagić osvojio je dve zlatne medalje u disciplinama 50m i 100m prsno u kategoriji 60-64 godine.