• PLIVANJE: PK Dinamo uspešno na državnom prvenstvu

U Beogradu je, u subotu, 28. januara, u organizaciji Plivačkog saveza  Srbije, održano državno prvenstvo.

Na ovom takmičenju plivale su se dve discipline, na 5000m i 1500m. Učestvovalo je 20 klubova i 54 takmičara. PK Dinamo predstavljalo je 3 plivača, koji su plivali u disciplini 1500m kraul:

• Gordana Gajić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji plivačica od 50-54 godine. Ovu trku isplivala je sa vremenom 24:36.81.
    • Ljudmila Medan osvojila je srebrnu medalju u kategoriji plivačica od 45-49 godina, a trku je završila sa vremenom 25:31.16.
    • U istoj kategoriji godišta plivao je i Slobodan Stančul, koji je trku završio na drugom mestom, sa vremenom 23:10.61.