• PLIVANJE: Uspeh pančevačkih takmičara

U Beogradu je 4. marta održano takmičenje „Sve prolazi, Zvezda traje“ u organizaciji plivačkog kluba Crvena Zvezda. Na ovom takmičenju učestvovali su plivači iz Mađarske, Bugarske, Bosne i Hercegovine i Srbije, a nastupilo je ukupno 34 kluba sa 550 takmičara.

Plivački klub Dinamo je predstavljalo trinaest takmičara, od kojih je četvoro osvojilo ukupno deset medalja. Najuspešniji takmičar kluba bio je Jocić Milutin, koji je osvojio četiri medalje – dve zlatne u disciplinama 50m kraul i ledjno, srebrnu na 50m delfin i bronzanu na 50m prsno.

Šdiku Lena je osvojila prvo mesto u disciplini 200m mešovito, dok je na 200m kraul stigla kao drugoplasirana. Lazić Jelisaveta je osvojila bronzanu medalju u disciplini 50m delfin.

Pantić Miloš je osvojio tri bronzane medalje u disciplinama 50m kraul, ledjno i delfin.