• Pobeda pančevačkih rukometaša, poraz košarkaša

Košarkašima Tamiša nikako da krene. U 12. kolu Košarkaške lige Srbije pretrpeli su i 4. uzastopni minimalni poraz. Za razliku od njih rukometaši Dinama pobedili su na gostovanju u Kaću.

Pančevački košarkaši su izgubili u Beogradu od Dinamika sa 92-85 i to posle produžetaka, po četvrtinama 14-14/ 22-19/ 23-19/18-25.

U produžetku domaćin je imao više snage i koncentracije i za 5 minuta ubacio je 15, a primio samo 8 poena. Tamiš je sad pretposlednji sa 16 bodova i skorom od 4 pobede i 8 poraza.

U 12. kolu Arkus lige rukometaši Dinama pobedili su u Kaću Jugović sa 29-25, poluvreme 15-13. Najefikasniji u ekipi sa 9 golova bio je Marko Petrović.

Večeras u Hali sportova od 20 sati rukometašice ŽRK Pančeva igraju derbi protiv Kikinde. Ako pobede preuzeće od gošći lidestvo na tabeli.