• Pobeda starčevačkog “Borca”

Odbojkaši starčevačkog “Borca” zabeležili su važnu pobedu na gostovanju, pošto su u 14. kolu Prve lige savladali ekipu “VGSK-a” rezultatom 3:0, po setovima 25:21, 25:21 i 25:14. Četvrtom pobedom u prvenstvu pomerili su se ka sredini tabele.

Domaćin je dobro igrao u prva dva seta, u drugom je imao prednost od 5 poena, ali su izabranici Marka Simijonovića preokrenuli rezultat i rešili set u svoju korist rezultatom 25:21. Ovaj preokret doneo je psihološku prednost gostima, koju su strpljivom igrom, bez oscilacija došli do druge pobede u 2015. godini.
    “Borac” sa četiri pobede i 10 poraza zauzima 8. mesto na tabeli sa 14 osvojenih bodova. Sledeći meč igra na svom terenu, u Hali sportova na Strelištu gde će dočekati beogradski “Železničar”.