• RUKOMET: Dinamo u krizi

Rukometaši Dinama pretrpeli su i treći uzastopni poraz u plej ofu ARKUS lige.

U 7. kolu na svom terenu izgubili su od Železničara iz Niša sa 31-29, poluvreme 18-14.

Nišlije su bile bolji rival i vodile su tokom čitavog meča, da bi u nekoliko navrata imale i prednost od 6 golova razlike. Ipak, u samom finišu meča Dinamo uspeva da stigne na samo dva gola zaostatka, ali Radović na minut i 16  sekundi  pre kraja ne pogađa mrežu iz sedmerca i gostujući rukometaši bez veće drame privode utakmicu kraju.

U pančevačkoj ekipi najefikasniji bili su Miloš Kostadinović sa 6 i Miljan Bunjevčević sa 5 golova.

Posle 7.kola Dinamo se nalazi  u donjem delu tabele na 6. mestu sa svega 4 boda.