• Sjajni plasmani i medalje pančevačkih ritmičkih gimnastičarki na Prvenstvu Srbije

Nakon uspešnog nastupa na Prvenstvu Vojvodine pre nedelju dana, članice kluba „Ruslana“ nastupile su i na Prvenstvu Srbije u grupnom B programu 24. oktobra u Svilajncu.

U kategoriji kadetkinja učestvovalo je 10 klubova, a pančevačka ekipa u vežbi sa obručem osvojila drugo mesto. To su: Raković Lara, Lekić Irina, Radulović Petra i Stevanović Nađa.

U kategoriji mlađih juniorki učestvovalo je 11 ekipa, ekipa kluba „Ruslana“ je u vežbi sa obručem osvojila treće mesto. To su: Jovanović Helena, Kotvaš Natali, Blažić Vanja, Kovačević Milica i Kovjanić Mia.

U kategoriji mlađih pionirki učestvovalo je 12 ekipa, gde je bila i ekipa naših malih sugrađenki iz kluba “Ruslana”, koje su osvojili šesto mesto. To su: Ljubinković Lea, Ćirić Sofija, Vukićević Maša, Stanojević Minja i Manevski Kaja.

– Veliko bravo za sve devojčice koje su uložile veliki trud i na opšte zadovoljstvo svih nas predstavljale naš klub, kazale su treneri Ruslana Lucenko Petrin i Jasmina Munćan.