• Tamiš na pobedničkom koloseku

U 28. kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je na svom terenu svaladao Radnički sa 94-87, po četvrtinama 30-31, 24-23, 20-14, 20-19.

Najvaljivali su Kragujevčani iznenađenje i krenuli su veoma raspucano u prvoj četvrtini, kada odbrane kao da nisu ni postojale.

U prvom poluvremenu bila je rezultatska klackalica, ali u nastavku meča Tamiš je imao više raspoloženih igrača i uspeo je da prelomi meč u svoju korist. Kada su Pančevci poveli sa 91-81 bilo je jasno da će Kragujevčani i ovog puta ostati bez bodova.

Kod Tamiša su se istakli Pavićević sa 19 koševa, Jordan sa 18 i Smiljanić i Krstanović sa 17. Kod gostiju najefikasniji je bio Stevanović sa 32 koša.

Tamiš sad deli 6.7. i 8. mesto sa 14 pobeda i isto toliko poraza.