• Uspešni džudisti Tamiša

Na Školskom prvenstvu Vojvodine koje je proteklog vikenda održano u Stepanovićevu mladi džudisti „Tamiša” osvojili su čak 7 medalja i svi su izborili plasman na Školsko prvenstvo Srbije koje će se održati u Beogradu 12.i 13. maja.

Zlatne medalje su osvojili Milica Sekulović i Nikola Dolinga, srebrna odličja izborili su Natalija Novaković i Kristijan Lehni, dok su bronzane medalje zaslužili Petar Novaković, Jelena Stojanovski i Milena Sekulović.

Na juniorskom prvenstvu Vojvodine koje je takođe održano u Stepanovićevu Milica i Miloš Sekulović osvojili su bronzane medalje,a peta mesta zauzeli su Jelena Stojanovksi i Jovana Milošev Svo četvoro su obezbedili učešće na državnom prvenstvu koje će se odžati 8. maja.

Trener pančevačkih džudista Aleksa Stojadinov je zadovoljan rezultatima svojih takmičara, ali i njihovim ponašanjem i pristupom svakoj borbi. Posebnu podršku svi su imali od reprezentativke Andree Stojadinov, koja iako je takmičar Crvene

Zvezde svaki slobodan trenutak koristi da pomogne mladim džudistima iz ovog kluba, jer je ipak pre svega Pančevka.