• Radnik „Goša Montaže“ pao sa skele i poginuo

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info
    Radnik „Goša Montaže“ stradao je jutros u TENT B, u Obrenovcu, saopštila je Elektroprivreda Srbije.
     
    Kako navode, prema prvim informacijama, radnik je pao sa skele visine pet metara i pritom nije nosio obavezni zaštitni pojas.
     
    Nesreća se dogodila jutros, oko 8 časova.
     
    Nadležne službe su odmah izašle na teren i istraga je u toku.
     
    U EPS-u navode da je „Goša Montaža“ izvođač radova na lokaciji TENT B, gde se radi revitalizacija bloka B1. 
     
    Nadležni organi utvrdiće uzroke ove nesreće i preduzeti odgovarajuće mere, stoji u saopštenju. 

    Radnik „Goša Montaže“ stradao je jutros u TENT B, u Obrenovcu, saopštila je Elektroprivreda Srbije.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Skupština Srbije nastavlja vanredno zasedanje

    Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju u 10 časova objedinjenu načelnu raspravu o 32 tačke dnevnog reda vanrednog zasedanja, među kojima su i izmene seta pravosudnih zakona koje je utvrdila […]

    Promenljivo oblačno sa kišom i grmljavinom

    U Srbiji se očekuje promenljivo oblačno, toplo i nestabilno vreme, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, koja će lokalno biti izraženija uz kratkotrajnu pojavu grada i to sa većom […]