Skup podrške nastavnicima i smenjenom direktoru škole u Omoljici
Skup podrške nastavnicima i smenjenom direktoru Osnovne škole „Dositej Obradović“ biće održan danas u Omoljici, sa početkom u 16.00 časova.

Foto: Pixabay
Deo Pančevaca će pešačiti do mesta skupa – polazak je planiran u 12.30 časova kod Grge, dok će se oko 14.00 pridružiti i grupa iz Starčeva.
Planirani dolazak u Omoljicu je u 16.00 časova.
Podsetimo, Vladimir Ristić je u sredu razrešen sa mesta direktora škole, detaljnije OVDE.
Jedna bagra manje!
Dolaze Pančevci da pruže podršku jednom manipulatoru. Sprečio obrazovanje maloletne dece sa još jednom grupom kolega navodno zbog bezbednosti, neispravan hidrant. Pa taj hidrant je bio neispravan još kad je pre mnogo godina preuzeo dužnost. Kako se nije setio da popravi isti, kada je renovirao sportske terene uz pomoć Marinike Tepić. Zar nisu deca i tada bila ugrožena? Sram ga bilo ,kao prosvetnog radnika, da sada sprečava ustavna prava dece na obrazovanje. Takvi ljudi ne treba ni da rade u prosveti, koji ne vole decu .A ovo radi radi svojih ličnih političkih interesa.Možda je umislio da će biti ministar prosvete ako pobedi Djilas.Roditelji ,pamet u glavu,valjda su vam važnija sopstvena deca od jednog Ristić koji je zalutao u prosvetu.Prosvetni radnik.
Kome je u interesu da Omoljacku škola ne radi,Aleku Kavčiću,daje im besplatne udžbenike ali svoje neke,nekad su bili jedni udžbenici za sve u Srbiji sad ima vise izdavača i plate ako sede kući jer država neće da daje ko ne RADI.DAJE PLATE AKO NE RADE?! ZAR TO NE ČUDI.Ristić je opozicija lomi zgradu opštine treba ga uhapsiti pa jel škola njegovo vlasništvo? Nek otvori privatnu nek plaća svojim zaposlenim a da ne rade.