• Četvoro članova Saveta REM-a podnelo ostavke na pisarnici Skupštine Srbije

    Novoizabrani članovi Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Rodoljub Šabić, Mileva Malešević, Ira Prodanov Krajišnik i Dubravka Valić Nedeljković danas su i zvanično podneli ostavke na te funkcije.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Četvoro članova Saveta REM-a podnelo ostavke na pisarnici Skupštine Srbije
    Foto: Pixabay

    Oni su pisane ostavke podneli na pisarnici Skupštine Srbije.

    U podne je istekao rok koji je četvoro izabranih nezavisnih članova Saveta REM dalo Skupštini Srbije da ponovi glasanje i izabere između dva legalno utvrđena kandidata saveta nacionalnih manjina ili će u suprotnom podneti ostavke na članstvo.

    Kandidatkinja Nacionalnog saveta Albanaca Lumturije Ameti odlučila je u četvrtak da se povuče iz daljeg procesa izbora za člana Saveta REM.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp

    Tagovi:

  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Veoma toplo, posle podne kiša i grmljavina

    Promenljivo oblačno i toplo vreme zadržaće se širom zemlje. Pre podne će u većem delu Srbije biti suvo, uz sunčane intervale, dok se tek ponegde očekuje kratkotrajna […]

    Najskuplji stan u Srbiji prodat za 2,6 miliona evra

    Ukupna vrednost ostvarenog prometa na tržištu nepokretnosti u Srbiji dostigla je približno dve milijarde evra, što predstavlja najvišu zabeleženu vrednost za prvi kvartal od uspostavljanja […]

    Više cene struje možda već od 1. oktobra

    Vlada Srbije obavezala se u razgovoru sa predstavnicima MMF na dalje izmene tarifnog sistema, koje bi mogle da dovedu do povećanja cena električne energije za domaćinsta do kraja […]