• Đedović: Neće biti privatizacije EPS-a

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović izjavila je danas za TV Pink da neće biti privatizacije Elektroprivrede Srbije.

    Dodala je da se radi o manipulacijama proteklih dana kada je reč o sednici nadzornog odbora i usvajanja novog statuta.

    Statut se bavi upravljanjem, svedoci smo da u energetskoj krizi, koliko je bitno da imamo snažna energetska preduzeća„, rekla je Đedović.

    Ona je rekla da je drugi problem sprovođenje investicija, odnosno to se mora promeniti kako bis e bolje njima upravljalo.

    Želimo da vratimo odgovornost na preduzeće, da postoje strukture upravljanja koje će biti odgovorne. Moraju da se dovedu profesionalni ljudi koji će se boriti da naša preduzeća budu stabilnost naše privrede„, rekla je Đedović.

    Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović izjavila je danas za TV Pink da neće biti privatizacije Elektroprivrede Srbije.

     
     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Skupština Srbije nastavlja vanredno zasedanje

    Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju u 10 časova objedinjenu načelnu raspravu o 32 tačke dnevnog reda vanrednog zasedanja, među kojima su i izmene seta pravosudnih zakona koje je utvrdila […]

    Promenljivo oblačno sa kišom i grmljavinom

    U Srbiji se očekuje promenljivo oblačno, toplo i nestabilno vreme, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, koja će lokalno biti izraženija uz kratkotrajnu pojavu grada i to sa većom […]