• Sve vesti

    Za srećan početak škole: NIS podržao Osnovnu školu „Karolina Karas“ u Horgošu

    Osnovna škola „Karolina Karas“ u Horgošu zahvaljujući programu „Zajednici zajedno“ kompanije NIS novu školsku godinu dočekuje modernizovana, opremljena novom digitalnom opremom i nameštajem i sa unapređenim sistemom bezbednosti, što će značajno poboljšati uslove za učenje i rad učenika i nastavnika ove škole.

    Deo Pančeva u petak bez vode

    Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, u petak, 6. septembra, od 9 sati bez vode će ostati ulica Petra Preradovića od Cara Lazara do Cara Dušana.

  • Nesreća u rudniku Grot, traga se za povređenim rudarom

    Rukovodstvo rudnika olova i cinka „Grot“ prijavilo je noćas policiji, oko 2 sata posle ponoći, da se u jami rudnika povredio radnik C.S. Osnovno javno tužilaštvo u Vranju navodi da se rudar povredio u jami, tako što je ispao iz radne mašine kojom je rukovao.

    Cene struje ostaju iste do kraja godine

    Generalni direktor „Elektroprivrede Srbije“ Dušan Živković rekao je da cene struje ostaju na ovom nivou do kraja godine sigurno i podsetio je da Srbija ima najniže cene u Evropi. Živković je rekao da tokom ovog leta imamo istorijski najveću potrošnju struje.