• FUDBAL: Dubočica zaustavila „Dizelku“

U 28. kolu Prve lige Dubočica iz Leskovca na svom terenu je pobedila posle mnogo sreće Železničar sa 2-1 (0-0).

Domaći fudbaleri terensku inicijativu i lošu igru gostiju krunisali su pogotkom u 73.minutu. Njihova radost nije dugo trajala, jer je Sikimić u 81.minutu uspeo da izjednači.
    I kada se očekivao poslednji zvižduk sudije Dubočica u 93. minutu postiže pobedonosni pogodak.

Iako su srećno stigli do tri boda, može se reći da su  Leskovčani i zaslužili pobedu, jer su bili mnogo angažovaniji na terenu i kao da su više želeli pobedu koja im može značiti i opstanak u ligi.

Železničar ima priliku za popravni već sledećeg vikenda kada će ugostiti poslednjeplasiranu Slogu iz Kraljeva.