• PANČEVO: Milica Bunčić osvojila bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije

U trci na 3000m sportsko (brzo) hodanje na Prvenstvu Srbije za mlađe juniore u dvorani, velika nada AK Tamiš Milica Bunčić je osvojila treće mesto i bronzanu medalju.

– Treba svakako napomenuti vrlo bitnu činjenicu da je Milica Bunčić takmičila sa godinu dana starijim atletičarkama. S obzirom na to da Milica Bunčić nije mogla da trenira poslednjih 15 dana zbog zdravstvenih problema, zbog kojih je morala da propusti Seniorsko prvenstvo Srbije – rezultat i  plasman  koji je ostvarila su više nego odlični…Milica Bunčić je svakako medju tri najuspešnije atltičarke u Srbiji i u narednom periodu je očekuju pripreme za državno prvenstvo koje će se održati na otvorenom, 13 marta u Vlasotincu, rekao je trener AK Tamiš Zoran Kocić.

Druga takmičarka AK Tamiš – Saška Radanov je bila jedna od  najmlađih atletičarki u finalnoj trci obzirom da je još pionirka, ovaj put nije bila na podijumu, ali je takodje velika nada AK Tamiš koju 7 marta očekuje Prvenstvo Srbije u kategoriji pionirki.