• Plivači pančevačke Sparte iz Požarevca doneli četiri medalje

Mladi plivači pančevačke Sparte osvojili su četiri medaljne na drugom Kupu Požarevca, koji je u ovom gradu održan u petak, 29. jula.

Na takmičenju je učestvovalo 25 klubova iz Srbije sa ukupno 165 takmičara.

Lena Živanović je u konkurenciji plivačica 12-13 godina osvojila srebro na 100 metara prsno, dok je na 100 metara kraul bila peta..

Mihajlo Lazić je plivao u konkurenciji plivača starih 12 i 13 godina i osvojio srebrne medalje na 100 delfin i 100 metara kraul.

Vuk Ranđelović je plivao u nešto mlađoj konkurenciji, među takmičarima starim 10 i 11 godina, Vuk je osvojio bronzu na 50 metara kraul, a na 50 metara leđno je bio četvrti.

Plivače je predvodio trener Nenad Jović.