• Rukometašice nadigrane na svom parketu

Ženski rukometni klub Pančevo“ poražen je sinoć u Hali na Strelištu od Ženskog rukometnog kluba Voždovac 1955″ u 9. kolu Super B lige. Beograđanke su opravdale ulogu favorita i slavile rezultatom 17:24, rezultat na poluvremenu 11:15. Kapiten domaćeg tima, Ničevski Svetlana bila je najefikasnija igračica na utakmici pošto je postigla 9 golova. Pančevački tim sada ima skor od 4 pobede i 5 poraza uz 11 osvojenih bodova, i zauzima 6. mesto na prvenstvenoj tabeli.

Ženski rukometni klub Pančevo“ poražen je sinoć u Hali na Strelištu od Ženskog rukometnog kluba Voždovac 1955″ u 9. kolu Super B lige. Beograđanke su opravdale ulogu favorita i slavile rezultatom 17:24, rezultat na poluvremenu 11:15. Kapiten domaćeg tima, Ničevski Svetlana bila je najefikasnija igračica na utakmici pošto je postigla 9 golova. Pančevački tim sada ima skor od 4 pobede i 5 poraza uz 11 osvojenih bodova, i zauzima 6. mesto na prvenstvenoj tabeli.