• Šest medalja za pančevačke džudiste

Na međunarodnom Džudo turniru “Vojvodina“, koji je prethodnog vikenda održan po šesti put u Novom Sadu pančevački džudisti osvojili su 6 medalja.

Džudo klub Dinamo na ovom turniru je predstavljalo 12 takmičara, a osim šest medalja osvojena su i dva 5. mesta.

U konkureciji starijih poletaraca (U10), zlato je osvojila Milanović Divna (-34 kg), dok je bronza pripala Mamojka Davidu (-31 kg) i Popović Aleksandaru (-42 kg).

U kategoriji mlađi dečaci (U12) Božić Miloš (-55 kg) je zauzeo peto mesto.

Medalje su osvojene i u kategoriji stariji dečaci (U14), gde je zlato uzeo Božić Jovan (-66 kg), a bronzu Vukosavljević Bogdan (-46 kg) i Mitić Nikola (-50 kg). Peto mesto zauzela je Lujanski Luna (-52 kg)

Na ovom međunarodnom turniru, u organizaciji DžK „Vojvodina“, nastupalo je 374 takmičara (250 M, 124 Ž) iz 40 klubova iz BiH, Bugarske, Grčke, Hrvatske, Slovenije i Srbije.