• Streljačka Družina „Pančevo 1813” niže uspehe

Proteklog vikenda u Vrbasu je održano Prvenstvo Srbije pištoljem velikog kalibra po C programu sam 20 precizne+20 brze paljbe, a nastupilo je sedam takmičara iz Streljačke Družine Pančevo 1813. Po jedanaesti put, ubedljivo je pobedila ekipa SD Pančevo 1813, sa 908 krugova, a Saša Petrović je ponovo pobedio sa 318 krugova. Jovan Pavlica je osvojio bronzanu medalju sa 306 krugova a treći član ekipe je bio Stevo Radošević sa 284 kruga.

Takođe, prethodnog vikenda u Smederevu je održano Prvenstvo Srbije vazdušnom puškom i pištoljem po B programu, na kojem je nastupilo 13 takmičara iz Streljačke Družine Pančevo 1813.
    Ekipa mlađih juniora pištoljem Streljačke Družine Pančevo 1813 ubedljivo je osvojila prvo mesto, a Stefan Kešišjan je osvojio zlatnu medalju u konkurenciji kadeta. U konkurenciji mlađih juniora je bio prvi sa 551 krugom pre finala, a završio je na četvrtom mestu.

Ekipa kadeta pištoljem je osvojila treće mesto a pored Stefana, nastupio je u Marko Ninković koji  je sedmi sa 516 krugova i najmlađi (’09)Ognjen Bunčić sa 421 krugom. Velimir Ninković je jedanaesti mlađi junior sa 522 kruga. Ekipa mlađih juniorki pištoljem je osvojila osmo mesto a nastupile su Marina Mijatović sa 313 i debitantkinje Marija Petrović sa 242, i Asja Bogdanović sa 226 kruga.

Aleksa Rakonjac je osvojio drugo mesto u kategoriji kadeta sa 614,4 kruga, a u Finalu mlađih juniora puškom se okitio bronzanom medaljom. Ekipa kadeta je osvojila šesto mesto, a isto je šesta i u konkurenciji mlađih juniora. Pored Alekse nastupili su i Nemanja Đorđević sa 508,7 i Ognjen Lukić sa 405,6 kruga.
    Ekipa kadetkinja puškom je osvojila osmo mesto, a nastupili su Teodora Kondić sa 398,3, Iva Rakonjac sa 395,8 i Ana Tokić sa 378,7 krugova.

Narednog vikenda je u Vrbasu takmičenje za Kup Vojvodine serijskom vazdušnom puškom, a u Pančevu prvo kolo Lige pionira Vojvodine kao i kadeta i mlađih  juniora po B programu.