Foto: Pixabay
Srbija

Da li biste se prijavili za najduži poljubac?

Izvor: 
FoNet Pet, 03/02/2023 - 12:13











Turistička organizacija Vrnjačke Banje pozvala je danas kandidate da se prijave za takmičenje u najdužem poljupcu, koje će biti održano u Vrnjačkoj Banji 14. februara na čuvenom Mostu ljubavi.

Rekord u najdužem poljupcu drži par iz Kruševca Irena Alurac i Đorđe Božić koji su se 2015. godine ljubili čak 101 minut bez prestanka.

Pobednici su ranijih godina bili birani u četiri kategorije - najduži poljubac, najatraktivniji i najstariji par, najmlađi par - stariji od 18 godina.

Sve učesnike očekuju vredne nagrade dok će pobednički par osvojiti vikend u Vrnjačkoj Banji, a novitet ove godine je i da će publika koja bude bodrila takmičare osvojiti jednu od nagrada, navodi se u saopštenju TO.

"Ove godine imamo rekordan broj sponzora i najveći fond nagrada do sada i samim tim vlada i veliko interesovanje parova za učestvovanje u takmičenju", poručuju organizatori. 








Marketing



Najnovije vesti