• PANČEVO: Trinaest medalja za takmičare TK „Tamiš“ na 9. Pančevačkom akvatlonu (FOTO)

Takmičari Triatlon kluba „Tamiš” iz Pančeva, osvojili su 13 medalja na 9. Pančevačkom akvatlonu koji je održana na tamiškom keju u nedelju 30. juna. Pančevački akvatlon ujedno je i Prvenstvo Srbije u akvatlonu.

Zlatne medalje osvojili su: Aleksa Kežić (u kategoriji mlađih kadeta), Luka Gligorić (kadeti), Anja Davidović (juniorke), Nemanja Korać (Age 2) i Marjan Lukić (Age 3).

Drugoplasirani su bili: Iva Božičković (mlađe kadetkinje), Vojin Davidović (mlađi kadeti), Vladimir Kokanov (juniori) i Filip Rudaković (Age 2).

Bronzanim medaljama okitili su se: Petar Savić (mlađi pioniri), Viktor Ratkov (kadeti), Bogdan Nedeljković (Age 1) i Dušan Lukić (Age 3).

Pobednik 9. Pančevačkog akvatlona je Milan Tomin, član TriOgy Racing kluba. Drugo mesto osvojio je Strahinja Trakić (KES Kragujevac), dok je treći bio Nikola Medan (11 Tri). U ženskoj konkurenciji pobedila je Iva Đukić iz SK Sporticus, druga je Miona Bošković (TK Sava), a treća Valentina Vuković, takođe iz TK Sava Sremska Mitrovica.