• DŽUDO: Tri medalje za takmičare pančevačkog Dinama na Prvenstvu Srbije

DŽudisti pančevačkog Dinama osvojili su dve zlatne i jednu bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije za mlađe pionire koje je održano 28. oktobra u Zrenjaninu.

Zlatne medalje osvojili su Milica Sekulović u kategoriji do 32 kg i Vladimir Bogdanovski u kategoriji do 38 kg, dok je bronzanu medlju osvojio Filip Francuz u kategoriji do 42 kg.

Na takmičenju je učestvovalo više od 200 takmičara iz 60 klubova.

U nedelju je održan i turnir Ruma open 2017, na kom su džudisti Dinama osvojili dve zlatne i dve srebrne medalje. Zlatne medalje osvojili su poletarci Kristijan Lehni i Aleksa Đurović, a srebrne poletarac Aleksa Lehni i pionir Đorđe Jakimovski.

DŽudisti pančevačkog Dinama osvojili su dve zlatne i jednu bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije koje je održano 28. oktobra u Zrenjaninu.