• Tri medalje za atletičarke pančevačkog Dinama prvog dana prvenstva Srbije u Kraljevu

Prvenstvo Srbije za starije juniore održava se u Kraljevu. AK Dinamo Pančevo nastupa sa 10 takmičara i već prvog dana osvojene su 3 medalje.

Sanja Marić je pobedila u trci na 5000 metara i odbranila titulu najbolje dugoprugašice u Srbiji za juniorke. Sanja je  prvak Srbije i na 10000 metara a na seniorskom prvenstvu Srbije osvojila je bronzanu nedelju.
    Dunja Atanacković je osvojila srebrnu medalju u trci na 5 kilometara što je njena ukupno 4 medalja sa prvenstava Srbije ove sezone.
    Treću medalju i to bronzanu osvojila je Vanja Mičević u trci na 5 kilometara sa ličnim rekordom.