• Poraz Kris Krosa od Svetog Đorđa

KK Kris Kros  je u okviru 4.kola 1 MRL-Sever ugostio lidera na tabeli i glavnog favorita za ulazak u drugu ligu, tim KK Sveti Đorđe (Žitište). Gledaoci su imali prilike da vide snažan i dobro organizovan gostujući tim.

Nažalost, na utakmici je došlo do povrede domaćeg igrača Vernački Miloša, u pitanju je povreda skočnog zgloba.

Domaćin je pružio jak otpor u prve tri četvrtine , ali nije imao snage da odigra do kraja, tako da su gosti zasluženo pobedili rezultatom 97:77, po četvrtinama 17-25, 20-20, 27-27, 13-25, rezultat možda nije realan na osnovu viđenog, ali kvalitet i ujednačenost pobedničkog došli su do izražaja u poslednjem periodu igre. KK Kris Kros će morati da traži bodove u utakmicama sa sebi ravnim timovima. Prilika za tim je već narednog vikenda kada se gostuje timu KK Crvenka. Nažalost, na utakmici je došlo do povrede domaćeg igrača Vernački Miloša, u pitanju je povreda skočnog zgloba.