• Poraz rukometaša „Jabuke“ na startu sezone

Na početku sezone rukometaši „Jabuke“ su poraženi na gostovanju u Jaši Tomić gde su odmerili snage sa ekipom „Hercegovine“ iz Sečnja. Četa Žikice Milosavljevića nije imala dovoljno snage da se suprodstavi domaćinu, pa su sezonu počeli porazom rezultatom 27:22 (15:14).

Domaća ekipa „Hercegovine“ je znatno bolje ušla u prvi meč u sezoni i lako došla do prednosti (5:1), ali su Jabučani uspeli da do kraja prvog poluvremena uhvate priključak. Na početku drugog dela utakmice nijedna ekipa nije uspela da napravi razliku, a do 45. minuta rukometaši „Jabuke“ su imali minimalnu prednost (19:20), ali nisu imali dovoljno koncentracije i snage da do kraja odigraju na istom nivou, pa je domaća ekipa napravila seriju 7:1 i da utakmicu reše u svoju korist.

Najefikasniji u redovima ekipe „Jabuke“ bio je kapiten Miroslav Jovanovski sa pet postignutih golova, dok su po tri gola dali Brzevski, Pešić i Turković.

U narednom kolu Rukometni klub „Jabuka“ igra pred svojim navijačima, a protivnik će biti rukometaši „Banatskog Karlovca“.