• Džudisti Dinama uspešni na početku godine, Đuroviću zlato

Na Prvenstvu Vojvodine za kadete u Stepanovićevu je učestvovalo sedam takmičara Džudo kluba Dinamo, koji su osvojili tri medalje.

Najuspešnij ije bio Aleksa Đurović, koji je u kategoriji do 60 kilograma osvojio zlato.

Filip Francuz u kategoriji do 60 i Vladimir Bogdanovski u kategoriji do 73 kilograma morali su da se zadovolje bronzanim medaljama.

Stefan Vasović osvojio je peto mesto i time se plasirao na Prvenstvo Srbije koje će biti održano u Beogradu 12. februara.

Na takmičenju u Stepanovićevu učestvovalo je 155 takmičara iz 33 vojvođanska kluba.

Na Prvenstvu Vojvodine u Stepanovićevu je učestvovalo sedam takmičara Džudo kluba Dinamo, koji su osvojili tri medalje.