• Tesan poraz ‚‚Odbojke 013″ u Vrbasu

U pretposlednjem kolu Druge odbojkaške lige, grupa ‚‚Sever“ ekipa ‚‚Odbojke 013″ posle pet odigranih setova pretrpela je poraz od domaćeg ‚‚Vrbasa“ rezultatom 3:2 (23:25; 25:13; 25:20; 20:25; 15:12). Iako su izgubile mlade pančevačke odbojkašice su pružile solidan otpor protivnicama i prikazale odličnu igru.

Duel u Vrbasu bio je izuzetno neizvestan. Prvi set su nakon nešto bolje igre u završnici dobile gošće iz Pančeva, ali su u drugom setu doživele pad u igru što je domaćin iskoristio da izjednači rezultat. Treći i četvrti set su bili gotovo identični s tim što je ekipi ‚‚Vrbasa“ pripao treći, a odbojkašicama ‚‚Odbojke 013″ četvrti, pa je pobednik odlučen u ‚‚taj-brejku“. Više koncentracije pred svojim navijačima je imala je domaća ekipa koja je osvojila peti set i došla do pobede

Odbojkašice kluba ‚‚Odbojka 013″ zauzimaju 8. mesto na tabeli sa 20 bodova. U poslednjem kolu prvenstva pred svojim navijačima igraju protiv četvrtoplasirane ekipe ‚‚Žablja“.