• Trofejne sobe džudista „Tamiša” sve punije

Ovog vikenda mladi džudisti „Tamiša” na dva turnira osvojili su 7 medalja. Na džudo KUP-u Dunava koji je organizovao DŽK „Vinča” u konkurenciji 414 takmičara iz 42 kluba Pančevci su osvojili 6 medalja.

Zlatnim odličjima okitili su se Natalija Novaković i Dejan Dolinga. Srebrne medalje osvojili su Pavle Ćosić, Mihajlo Vuković i Aleksa Lehni dok je bronzanu medalju zaslužio Kristian Lehni. Ovu malu i uspešnu ekipu vodio je trener Darko Todorović.

Na džudo turniru car Konstantin u Nišu „Tamiš” je imao jednog, ali zlatnog predstavnika. Petar Novaković je opravdao poverenje svojih trenera Nede i Ivana Ostojić i stigao je do pobedničkog postolja posle efektnih i atraktivnih borbi.