• Najnovije

    Na meti hakerskih napada i velike kompanije – kako se događaju i treba li da strahujemo od krađe podataka

    To što računi za struju još nisu vidljivi na nedavno aktiviranoj platformi „Uvid u račun“ posledica je hakerskog napada na informacioni sistem EPS-a. Nikada nismo saznali epilog hakerskog napada na katastar pre nekoliko meseci. Geodetski zavod nije radio nekoliko dana, a da li su ukradeni neki podaci i koje su posledice, to je ostalo nerazjašnjeno. Koje velike firme su na meti hakera i zbog čega?

  • MUP: Uhapšene četiri osobe zbog potonuća splava Kartel

    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, UKP, Odeljenja za istraživanje eksplozija, požara i havarija u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su četiri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

    Sutra natprosečno toplo vreme

    U Srbiji će sutra tokom dana biti sunčano i natprosečno toplo vreme, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.