Foto: Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš”
Povodom 90 godina postojanja Udruženja sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš”

Održana takmičenja u pecanju i kuvanju riblje čorbe

Pančevo, Uto, 19/07/2016 - 14:50
Mirjana Marić Veličković

U subotu, 16. jula, Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš“ obeležilo je devedeset godina od osnivanja. Ovim povodom, pripremljen je program obeležavanja jubileja, u okviru kojeg je održano takmičenje u kuvanju riblje čorbe, takmičenje u brzom pecanju u disciplini feeder, takmičenje u sportskom ribolovu u disciplini plovak u kategoriji do 14 godina i takmičenje u parkiranju čamaca. 

U takmičenju u sportskom ribolovu, u disciplini lov ribe udicom na plovak, u ligi Južnog Banata za decu do 14 godina, prva tri mesta osvojili su sledeći učesnici.

Rezultati IV KOLA  održanog u Pančevu u organizaciji USRN "Tamiš" Pančevo

I MESTO EKIPA  "TAMIŠ" PANČEVO u sastavu: Vuksić Željko, Gajić Ognjen i Lozanovski Ognjen sa ulovljenih 5830 gr

II MESTO EKIPA "SMUĐ" ALIBUNAR u sastavu Voja Anastasija, Cvetićanin Vuk i Jovičević Marko sa ulovljenih 5200 gr

III MESTO EKIPA "DUNAV" KOVIN u sastavu Ćirikovački Aleksandar, Lukić Marija i Vukov Aleksandar sa ulovljenih 4740 gr

Prvaci sektora:

Sektor A  Lozanovski Ognjen sa ulovljenih 2510 gr Sektor B  Vuksić Željko sa ulovljenih 1840 gr
Sektor C  Vukojević Uroš sa ulovljenih 1590 gr

Foto: Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš”
takmicenja_2.jpg
 
U pojedinačnom plasmanu I mesto na stazi osvojio je Lozanovski Ognjen, sa ulovljenih 2510 gr, II mesto Mandić Steva sa ulovljenih 2350gr i III mesto Voja Anastasija sa ulovom od 2230 gr.
 
Na osnovu ekipnog plasmana posle završenog IV kola prvo mesto zauzei je „ŠARAN” Vršac, drugo mesto „TAMIŠ” Pančevo i treće „SMUĐ” Alibunar. 
 
U takmičenje u speed feeder pecanju, prvo mesto zauzela je ekipa "TAMIŠ" Pančevo u sastavu Branko Marinković, Dragan Milenković i Stevan Živojnov, dok je drugo mesto pripalo ekipi "ENERGO TIM" Beograd u sastavu Bratislav Đokić, Aleksandar Golubov, Danilo Kovač.
 
Prvo mesto u takmičenju u kuvanju riblje čorbe osvojio je Emil Takač - Topolaši, drugo mesto Tasa i treće „Profi ribolovac” Vršac. 
 

Foto: Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš”
takmicenja_3.jpg

 

 

 



Marketing

Najnovije vesti